Kaseton reklamowy – wygodna forma reklamy?

Kaseton reklamowy z pewnością od razu kojarzy nam się z neonowymi informacjami, które to błyszczą do klienta z daleka, aby przykuć jego uwagę i ściągnąć wzrok właśnie na nasze, konkretne usługi.  Takie właśnie zadanie ma kaseton reklamowy i bardzo dobrze. Jest to w końcu według badań rynku lokalnego, jedna z najbardziej popularnych form reklamy firm, która rzeczywiście od lat świetnie się sprawdza i nie wymaga od nas, jako firmy wielkich nakładów finansowych, a klient i tak świetnie na nią reaguje.

Kaseton reklamowy występuje najczęściej w dwóch popularnych formach. Jest to albo wersja płaska, czyli jednostronna. Ewentualnie wersja odstająca od budynku, czyli wersja dwustronna. Każda z nich wybierana jest naprawdę często przez klientów i sprawdzają się one świetnie.

Niewątpliwym atutem reklamy firm poprzez baner reklamowy, czy inaczej nazywany kaseton, jest też to, że możemy wykonać opcję oświetloną punktami Led. Co nam to daje? Oczywiście powoduje, że cała reklama jest zdecydowanie lepiej widoczna, nocą całkowicie przykuwa uwagę potencjalnych klientów i powoduje, że nawet jeśli nie w danej chwili, to na przyszłość doskonale będziemy wiedzieć, gdzie poszukiwać konkretnej firmy, której baner utkwił nam w pamięci.

Kaseton reklamowy to przedmiot wykonany z ramy aluminiowej, która zwykle jest malowana metodą proszkową. Jeśli chodzi o tło reklamy – mamy tu zwykle do czynienia z tworzywem sztucznym, czyli plexi lub płytą dibond. Grafika wykonywana jest w drukarniach, wówczas mamy do czynienia z wyklejaniem jej na plexi, czasem też klienci życzą sobie grafiki wykonanej poprzez frezowanie płyty dibond i oświetlenie tychże frezowanych elementów, co wpływa na jeszcze ciekawszy efekt doświetlenia. Gotowy front jesteśmy w stanie wsunąć do korpusu kasetonu by całość trzymała się stabilnie i wyglądała estetycznie.

Kasetony reklamowe, na tej stronie http://reklamki.pl/oferta/kasetony-reklamowe/kaseton-jednostronny-standard/ wykonane są z niezwykle trwałych i solidnych elementów. Zarówno aluminium, jak i fronty są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Nie są im straszne deszcz, śnieg czy upały i duże nasłonecznienie. Powierzchnie są odpowiednio zabezpieczone i tak łatwo nie da się zniszczyć widniejącej grafiki. Nie będzie ona także blaknąć w szybkim tempie właśnie ze względu na wysokiej jakości materiały użyte w kasetonie.

Jeśli zatem masz działalność typowo lokalną i chcesz, aby klienci cały czas pamiętali o Twoim istnieniu w mieście – postaw na tą formę reklamy. Z pewnością ta niewielka inwestycja szybko Ci się zwróci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.